Oras už lango tampa vis žvarbesnis, o pasivaikščiojimai lauke neretai baigiasi sušlapusiomis, sušalusiomis pėdomis. Mintyse kyla vaizdiniai apie šiltą atpalaiduojančią kojų vonelę. Tačiau pastarųjų dabar gausybė, tad kaip išsirinkti? Keturios geriausiai įvertintos pėdų vonelės Jūsų dėmesiui.

Druskos vonelė

Druskos vonelė – tai puiki pėdų detoksikavimo priemonė. Ši vonelė leidžia pašalinti skysčių perteklių iš jūsų odos ląstelių, todėl ji puikiai padeda ne tik atgaivinti pėdas, bet ir sumažinti jų patinimą.

PARUOŠIMAS: Karštame vandenyje ištirpinti pusę puodelio jūros druskos. Vandeniui šiek tiek atšalus, mirkyti kojas paruoštame tirpale.

Sodos vonelė

Tiems, kas kamuojasi kariaudami su nemaloniu pėdų kvapu ar per dideliu prakaitavimu, ši vonelė bus tikras išsigelbėjimas. Soda veikia kaip antibakterinė medžiaga, kuri apsaugo nuo infekcijų ir sumažina perteklinį prakaitavimą.

PARUOŠIMAS: Pusę puodelio ryžių išverdame 3-uose puodeliuose vandens. Vandenį nupilame ir atidedame vonelei (ryžių vanduo padeda aktyvinti kraujo cirkuliaciją, o tai padeda pašalinti iš kūno kenksmingas medžiagas). Į paruoštą nuopilą įdedame 3 šaukštus sodos ir palaukiame kol vandens temperatūra taps priimtina. Į mišinį taip pat galime įlašinti keletą lašų arbatmedžio eterinio  aliejaus. Jis puikiai padeda kovoti su grybelinėmis infekcijomis.

Levandų vonelė

Kas nėra girdėjęs apie raminamąjį levandų efektą? Jei jūsų pėdoms reikia kažko atpalaiduojančio, tokia vonelė bus geriausias sprendimas.

PARUOŠIMAS: Į užvirintą vandenį (4-5 l) dedame 2 šaukštus jūros druskos, įlašiname porą lašų levandų eterinio aliejaus.

Pieno vonelė

Pieno vonelė – tai tikras atradimas tiems, kurie išsiilgę švelnių pėdų pojūčio. Pienas ypatingai minkština pėdas, todėl ši vonelė nepaprastai tiks ruošiantis darytis pedikiūrą.

PARUOŠIMAS: Sumaišome po ketvirtadalį puodelio šilto vandens, pieno ir citrinų sulčių, dedame du šaukštus alyvuogių aliejaus ir žiupsnelį cinamono.

Norint išsirinkti labiausiai tinkančią pėdų vonelę, atkreipkite dėmesį į savo pėdų būklę, kamuojančias problemas. Tuomet pėdų vonelė teiks ne tik malonumą, bet ir naudą.

Comments are closed.