Apie mus

Cosmetics M

„Cosmetics M“ – Vilniaus širdyje įsikūrę grožio namai, teikiantys aukščiausios kokybės estetines ir lazerines procedūras inovatyviausiais aparatais ir metodais.
Mūsų grožio namai atviri kiekvienam, trokštančiam išsaugoti jaunystę ir pasirūpinti savo kūnu. Sustabdykime laiką kartu!
„Cosmetics M“ – dviejų stiprių moterų „kūdikis“. Edita Vaitiekūnienė – grožio namų Vilniuje įkvėpėja, siela ir vadovė, subūrusi stiprią profesionalų komandą.
Pirmasis grožio centras gimė Vokietijoje, antrasis – Lietuvoje.
Margarita Mattivi – grožio centrų idėjinė lyderė, siela ir mentorė.
Mūsų prioritetas – aukščiausia kokybė, vokiški standartai, naujausios technologijos!

Istorija

2015 m. Vilniuje atidarytas grožio salonas specializavosi estetine ir gydomąja pėdų priežiūra. „Laikas savo pėdoms“ tapo mūsų išskirtiniu prekės ženklu.
Prieš porą metų įsigijome naujausios kartos Aleksandrito Deka Motus AX lazerį ir tapome vieni pirmųjų Lietuvoje, teikiantys plaukelių šalinimo lazeriu paslaugas. Epiliacija lazeriu yra neinvazinis ir efektyviausias metodas norint ilgam laikui atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Rezultatas matosi net po pirmos procedūros.
2021 m. – dar didesnio augimo ir plėtros metai. Mes užaugome, išplėtėme paslaugų spektrą ir tapome grožio namais „Cosmetics M“. Persikėlėme į naujas, kur kas erdvesnes patalpas pačioje sostinės širdyje, kad būtume arčiau Jūsų.
Sudrebinome Lietuvos grožio industriją sensacingomis naujienomis! DEKA ONDA – vienintelis pasaulyje aparatas, kuriame naudojama nauja revoliucinė nechirurginė riebalų mažinimo, odos stangrinimo ir celiulito gydymo technologija. Visiškai neskausmingu būdu pasiekiami stulbinantys rezultatai.
Kita mūsų „karščiausia“ naujiena – inovatyvus jauninantis DEKA RED TOUCH lazeris, pirmasis toks Lietuvoje! Šalina pigmentines dėmes, randelius, raukšles. Šis odos atjauninimas lazeriu taip pat stiprina kraujagysles, sutraukia poras, stangrina odą. Neinvazinė ir neskausminga procedūra. Tai mūsų jaunystės paslaptis!