Holivudo žvaigždžių pamėgta lazerinė epiliacija populiarėja visame pasaulyje. Tokios žvaigždės, kaip Kim Kardashian, Cameron Diaz ar Victoria Beckham, neslepia ir viešai pripažįsta besinaudojančios šiuolaikiškiausiais medicinos išradimais.

Nuo šiol lazerinė epiliacija prieinama ir mūsų centre. Įsigijome moderniausią bei populiariausią estetinėje medicinoje naudojamą Aleksandrito Deka Motus AX lazerį, kuris be skausmo šalina nepageidaujamus plaukelius.

Naujausios kartos Aleksandrito Deka Motus AX lazeris užtikrina puikų ilgalaikį rezultatą be nemalonių pojūčių. Vienas pagrindinių lazerio privalumų – be jokio skausmo pasiekiamas ilgalaikis efektas. Lyginant su kitais depiliacijos būdais: skutimosi peiliukais, vašku, cukrumi ar elektriniais epiliatoriais, šalinant plaukelius lazeriu sutaupoma daug laiko, nebereikia taip dažnai varginti odos nuolatinėmis procedūromis.

Kaip veikia lazeris? Jo pagalba pažeidžiamas plauko folikulas ir taip sutrikdomas jo augimo ciklas. Tai pats efektyviausias metodas ilgam laikui atsikratyti plaukų veido, pažastų, rankų, nugaros, kojų, bikini zonos ar bet kurioje kitoje kūno vietoje.

Norint pasiekti maksimaliausią efektą, rekomenduojama atlikti vidutiniškai 4-6 procedūrų kursą. Po šio kurso, pagal poreikį, patartina procedūrą kartoti vidutiniškai kartą per metus.

Lazerinės epiliacijos metodas yra tinkamas visiems odos tipams, net ir turintiems jautrią odą. Šis neinvazinis procesas visiškai nekenksmingas odos audiniams. Po procedūrų matoma ženkliai pagerėjusi odos išvaizda.

Naujausios lazerinės technologijos užtikrina, kad procedūros būtų visiškai neskausmingos. Jų metu juntamas tik lengvas šilumos jausmas. Tad norinčioms turėti švelnią ir glotnią odą – tai pats geriausias pasirinkimas. Tinka tiek moterims, tiek vyrams.

Vyrų oda taip pat kenčia nuo sausėjimo, šerpetojimo ar įauginėjančių plaukų. Kasdieninis pažastų ar krūtinės skutimas dirgina odą, ją beria, dažnai atsiranda infekcijos tikimybė. Tad vis daugiau vyrų renkasi šį inovatyvų bei šiuolaikišką plaukų šalinimo būdą.

Prieš lazerinę procedūrą reikia vengti soliariumų, saulės vonių bei savaiminio įdegio kremų, o po procedūros nesideginti saulėje apie porą savaičių arba naudoti stiprias apsaugines priemones.

Lazerinė epiliacija – inovatyvi procedūra svajojantiems apie glotnią odą bei pavargusiems nuo trumpalaikių plaukų šalinimo metodų, kuri padeda visam laikui pamiršti plaukelius bet kurioje kūno vietoje.

Kviečiame ir Jus pamiršti kasdienį skutimąsi ir mėgautis švelnia aksomine oda! Pakanka vos kelių procedūrų naujausios kartos Aleksandrito Deka Motus AX lazeriu ir džiaugsitės stulbinančiais rezultatais ištisus metus! Registruokitės dabar: ši procedūra – tarp TOP populiariausių mūsų centre.

Comments are closed.