Naudojame moderniausią Aleksandrito Deka Motus AX lazerį beskausmėms plaukų šalinimo procedūroms atlikti. Tobulesnis nei ankstesni modeliai, šis lazeris užtikrina puikų rezultatą be nemalonių pojūčių. Tinkamas visiems odos tipams, kūno zonoms – moterims ir vyrams. Jei svajojate apie glotnią odą ir pavargote nuo trumpalaikių plaukų šalinimo metodų, ši procedūra jums puikiai tiks!

DEKA MOTUS lazeris2

NESKAUSMINGA | ILGALAIKIS REZULTATAS | PATVIRTINTA KLINIKINIAIS TYRIMAIS | JOKIO ŠALUTINIO POVEIKIO

Kas yra plaukų šalinimas lazeriu?

Lazerinis plaukų šalinimas yra naudojamas plauko folikului sunaikinti. Lazerio skleidžiamus šviesos impulsus sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas, todėl plauko folikulas yra pažeidžiamas, o jo augimo ciklas sujaukiamas. Šis procesas yra visiškai nekenksmingas odos audiniams. Epiliacija lazeriu yra neinvazinis ir efektyviausias metodas ilgam laikui atsikratyti plaukų veido, pažastų, rankų, nugaros, kojų, bikini zonos ar bet kurioje kitoje kūno vietoje. 

Šalinant plaukus kitais metodais: fotoepiliatoriumi, skutimosi peiliuku, vašku, ar senesnio modelio lazeriais, juntamas skausmas, nepatogumas,  nepasitenkinimas rezultatais.

Jokių įaugusių plaukų, bėrimo ar skausmo – glotni oda ilgam laikui vos po 3 – 6 procedūrų

Kuo ypatingas Deka Motus AX lazeris?

Italų kompanijos „Deka“ sukurtas plaukų šalinimo lazeris pranoko savo pirmtakus modernia ir beskausme Moveo technologija. Tai patobulintas 755 nm Aleksandrito lazeris, kuris užtikrina visišką saugumą ir komfortą. Šio lazerio emisija paskirto energiją mažesnio galingumo impulsais, kurie sunaikina plauko folikulų saugiai, neskausmingai, be pašalinio poveikio, deginimo jausmo ar odos spalvos pakitimų. Nauja technologija leidžia veiksmingai šalinti net ir šviesiausios ar tamsiausios odos savininkų plaukelius.

  • Prieš procedūrą

Venkite saulės ir deginimosi soliariume. Prieš procedūrą 2–3 savaites plaukelių neraukite ir nedepiliuokite vašku. Dieną prieš plaukus nuskuskite.

  • Procedūros metu

Procedūrą atlieka kvalifikuoti specialistai, užtikrindami maksimalų komfortą. Jie parinks jums labiausiai tinkamus lazerio parametrus. Procedūros trukmė priklauso nuo vietos, kuriai atliekamas plaukų šalinimas. Jos metu galite jausti lengvą šilumos jausmą.

  • Po procedūros

Nesideginkite saulėje arba naudokite apsaugines priemones nuo saulės, turinčias bent 30 SPF. Iš karto po procedūros nenaudokite kvepalų, dezodoranto ar kvapių losjonų ant vietos, kurioje buvo pašalinti plaukeliai.

DEKA MOTUS lazeris

DUK

 

Kiek procedūrų reikės, kad atsikratyčiau plaukų visam laikui?

Priklausomai nuo plauko storio, tankio ir vietos, kurioje šalinami plaukai, reikės 3 – 6 procedūrų. Jas rekomenduojama atlikti 4 – 5 savaičių intervalais. Šiek tiek plaukelių gali ataugti ir vėliau, tačiau užteks vos vienos procedūros per metus, kad plaukeliai nepasirodytų.

Ar plaukų šalinimas lazeriu yra saugus?

Taip, plaukus pašaliname saugiai ir be skausmo. Procedūrą atlieka kvalifikuoti specialistai, o lazeris yra pripažintas visame pasaulyje ir patikrintas moksliniais tyrimais.

Kaip veikia plaukų šalinimas lazeriu?

Lazeris plaukus pašalina sunaikindamas plauko folikulą. Plaukas turi tris augimo stadijas: augimo, nykimo ir ramybės. Plaukų šalinimas lazeriu yra atliekamas pirmoje stadijoje. Šviesos impulsai yra skleidžiami į pasirinktą vietą, o juos sugeria plaukuose esantis melaninas. Taip plauko folikulas yra pažeidžiamas ankstyvoje augimo stadijoje.

 

Paslauga Kaina
Antakiai / žandenos 20 €
Viršutinė lūpa 20 €
Krūtinė (spenelių zona) 25 €
Pilvo vidurinė dalis 25 €
Rankų plaštakos + pirštai 25 €
Smakras 29 €
Dilbiai / žąstai 35 €
Juosmens sritis 40 €
Sprandas 40 €
Bikini klasikinis (tik šonai) 45 €
Pažastys (abi) 45 €
Sėdmenys 45 €
Viršutinė lūpa + smakras 45 €
Bikini pilnas (pilna zona iš priekio) 55 €
Krūtinė vyrams 59 €
Pečių juosta 60 €
Pilvas 60 €
Visas veidas + kaklas 60 €
Bikini braziliškas (priekis+tarp sėdmenų) 65 €
Šlaunys (abi) 69 €
Rankos pilnai 70 €
Blauzdos + Keliai 85 €
Nugara vyrams 89 €
Pilnai kojos (blauzdos/šlaunys/keliai/pėdos/pirštai) 159 €
Blauzdos + keliai + pėdos + pirštai 120 €
COMBO – Blauzdos ir keliai+bikini+pažastys 180 €
COMBO – Pilnai kojos+bikini+pažastys 229€

*Kaina nenurodytose zonose derinama su specialistu vietoje


Investuokite į tai, kuo džiaugsitės kiekvieną dieną

REGISTRUOKITĖS INTERNETU