REVOLIUCIJA RINKOJE! PIRMASIS LIETUVOJE NESKAUSMINGAS ODOS ATJAUNINIMO METODAS

NESKAUSMINGA IR NEINVAZINĖ PROCEDŪRA / JOKIO ILGO GIJIMO / GREITAS EFEKTAS / JOKIO ŠALUTINIO POVEIKIO / NENAUDOJAMI ANESTETIKAI

Pamirškite skausmingas jauninimo procedūras! Pristatome Jums tikrą REVOLIUCIJĄ!

Pirmasis Lietuvoje neskausmingas odos atjauninimo metodas – tai DEKA RED TOUCH diodo lazeris. Inovatyvaus lazerio pagalba galima pašalinti pigmentines dėmes, randelius, raukšles.

RED TOUCH-2

Šis odos atjauninimas lazeriu taip pat stiprina kraujagysles, sutraukia poras, stangrina odą. Tobulesnė lazerio technologija yra komfortiška – jokio skausmo, jaučiamas tik lengvas vėsinimas.

Diodo lazeriu atliekama veido atjauninimo procedūra yra neinvazinė, neturi jokio gijimo proceso, todėl skirtingai nei po grožio injekcijų ar frakcinių procedūrų galima darytis makiažą ir nevaržomai eiti į darbą ar šventę. Procedūra atliekama labai greitai.

APIE PROCEDŪRĄ

Puikūs rezultatai pasiekiami diodinio lazerio šviesos technologijos pagalba. Toks stiprus lazerio energijos poveikis senėjimo požymius jau turinčiai odai suteikia stulbinančius ir iškart pastebimus rezultatus.

RED TOUCH-3

Lazerio šviesa prasiskverbia pro epidermį ir giliai odoje atlieka mikroterminį pažeidimą. Tuo tarpu viršutinis odos sluoksnis lieka nepažeistas. Tokia lazerio intervencija išprovokuoja odoje naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą, todėl stimuliuojama oda tampa ne tik lygi ir skaisti, bet ir sveikesnė bei atsparesnė aplinkos poveikiui.

PRIEŠ PROCEDŪRĄ

! Labai svarbu bent 4 savaites iki gydymo vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios saulės / soliariumo). Jeigu intensyvios saulės išvengti neįmanoma, būtinas kremas su SPF 50 apsauga (naudoti kas 3 val.).

Svarbu žinoti, jei naudojate antikoaguliantus (kraują skystinančius vaistus, pvz., „Orfariną“, „Aspiriną“), jų naudojimą reikia nutraukti likus bent 3 dienoms iki procedūros. Planuojamoje gydyti vietoje negali būti patologinių pakitimų (uždegimo, pūliavimo ir kt.).

PROCEDŪROS METU

Procedūrą atlieka kvalifikuoti specialistai, kurie užtikrina maksimalų komfortą. Jie parenka labiausiai tinkamus lazerio parametrus individualiai kiekvienai Jūsų problemai spręsti.

Lazerio generuotas aukšto intensyvumo šviesos spindulys yra nukreipiamas į gydomą zoną – prasiskverbia giliai į odą pro paviršinius jos sluoksnius bei sukelia atitinkamo stiprumo gydantį terminį efektą. Pažeistas melaninas (odos pigmentas) yra reabsorbuojamas limfinės sistemos, o specialios odos ląstelės yra stimuliuojamos, dėl to gaminamas naujas kolagenas.

Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinktos vietos, dydžio ir pasirinktų lazerio parametrų. Jos metu galite jausti lengvą vėsinimą, mikromasažą.

PO PROCEDŪROS

Labai svarbu vengti saulės spindulių ar intensyvios saulės (soliariumo) procedūros vietoje bent 4 savaites. Naudokite apsauginius kremus nuo saulės SPF 50, jei teks praleisti ilgesnį laiką lauke.

KIEK PROCEDŪRŲ REIKIA TROKŠTAMAM REZULATUI PASIEKTI?

Įprastai atliekamos 1-3 procedūros, kartais, jei pigmento, raukšlelių ar randų yra labai daug ir jis atsiradęs prieš ilgą laiko tarpą, atliekamos 3 procedūros. Keturių savaičių pertrauka tarp procedūrų yra būtina. Vėliau pagal poreikį atliekama palaikomoji procedūra kartą per metus.

RED TOUCH DIODO LAZERIS

PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMAS

Paslauga Kaina
Impulso kaina 25 €
Viso veido srityje 140 €
Kaktos srityje 69 €
Akių srityje 59 €
Nosies srityje 49 €
Viršutinės lūpos srityje 40 €
Skruostų srityje 90 €
Smakro srityje 40 €
Kaklo srityje 119 €
Dekoltė srityje 140 €
Pečių srityje 119 €
Plaštakų srityje 100 €
Nugaros srityje 180 €

AKNĖS RANDŲ ŠALINIMAS

Paslauga Kaina
Impulso kaina 25 €
Skruostų srityje 90 €
Kaktos srityje 70 €
Smakro srityje 40 €
Viršutinės lūpos srityje 50 €

FOTOATJAUNINIMAS

Paslauga Kaina
Veido srityje 140 €
Kaklo srityje 119 €
Dekoltė srityje 140 €
Plaštakų srityje 90 €

RAUKŠLIŲ MAŽINIMAS

Paslauga Kaina
Veido srityje 140 €
Kaktos srityje 69 €
Vokų ir paakių srityje 99 €
Skruostų srityje 109 €
Viršutinės lūpos srityje 59 €
Lūpų srityje 89 €
Smakro srityje 39 €
Kaklo srityje 120 €
Dekoltė srityje 140 €

*Kaina nenurodytose zonose derinama su specialistu vietoje


Norite atjauninti savo odą?

REZERVUOKITE LAIKĄ INTERNETU