Kūno sudėties ir svorio analizė Tanita analizatoriumi

Apie paslaugą

Pasaulinio garso japonų firma Tanita – lyderis medicininės svėrimo įrangos srityje. Tikslūs ir patikimi jų segmentiniai bei nesegmentiniai viso kūno kompozicijos/sandaros analizatoriai skirti tiek profesionalams, tiek asmeniniam naudojimui namuose. Tai puikūs prietaisai teikti trumpą sveikatos ir fitneso būklės analizę bei stebėti asmens pažangą laikui bėgant.

 

Visi TANITA profesionalūs prietaisai yra sertifikuoti-jie turi MDD(medicininių prietaisų) sertifikatus ir NAWI(metrologinę tikslumo patikrą), tai užtikrina jų tikslumą ir patikimumą-todėl jie gali būti naudojami net medicininiais tikslais- tai gali būti pagrindas diagnozuoti susirgimus, ligas, sveikatos sutrikimus.

 

Tanita MC580 tai profesionalus segmentinis kūno sandaros analizatorius, kurio tyrimas parodo ne tik viso kūno, bet ir kiekvieno jo segmento (rankų, kojų, liemens srities) duomenis, todėl galite sužinoti, kaip Jūsų visas organizmas ar net atskiros kūno dalys reaguoja į ilgalaikes treniruotes ar mitybos programą. Galimybė atlikti segmentinę analizę yra labai svarbi, kai nepakanka tik bendrai viso kūno sandaros vaizdo, bet reikia skirti daugiau dėmesio kuriai nors atskirai kūno daliai.

 

Kūno sandaros analizatorius Tanita nustato kūno kompoziciją, naudodamas tariamosios varžos metodą (BIA – Bio-electrical Impedance Analysis). Žmogui gyvybiškai saugūs, nejuntami elektros signalai pereina per asmens, užlipusio ant prietaiso platformos, kūną. Ši srovė lengvai pereina per raumenis ir kitus kūno audinius, tačiau skirtingi audiniai ją sulaiko/praleidžia skirtingai, kadangi juose yra nevienodas skysčių kiekis. Šis pasipriešinimas yra vadinamas varža. Skirtingi mūsų kūno audiniai turi skirtingą pasipriešinimą elektros impulsui. Varžos rodmenys ir matematinės formulės padeda nustatyti besisveriančio asmens kūno sudėjimo rodmenis.

 

Indikacijos:

– viršsvoris, ypač svarbus viršsvoris dėl perteklinio riebalų kiekio – nutukimas. Ir jį lydinčios komplikacijos.

– visceraliniai (vidiniai) riebalai – pagrindiniai širdies-kraujagyslių ligų, insulto, cukrinio diabeto provokatoriai.

– viršsvorio poveikis visam judėjimo/atramos aparatui – stuburui ir kojų sąnariams (aparatas gali atskirai įvertinti kojų raumenyno būklę – kiek kojos yra pakankamai treniruotos/stiprios ar per silpnos, kad atlaikyti esamą viso kūno svorį)

– potrauminiai raumeninio audinio pakitimai – disproporcijos dešinė-kairė galūnė po ilgalaikės imobilizacijos ir raumens atrofijos

–  medžiagų apykaitos ypatumai – rekomenduojamos bazinės/pagrindinės medžiagų apykaitos kcal ir gaunamų kalorijų panaudojimo/deginimo efektyvumas

– bendri organizmo skysčiai ir jų pasiskirstymas audinyje – tarpląstelinis ir intraląstelinis vanduo – galimos edemos/pabrinkimai

 

Kūno sudėties analizė su „Tanita” svarstyklėmis – 10€

Kainoraštis

Paslaugos

Kūno sudėties analizė su „Tanita” svarstyklėmis
10 eur

Atsiliepimai

Ona Milkintaitė
Džiaugiuosi, kad Vilniuje atsirado profesionalai, gydantys sergančias pėdas, išvaduojantys nuo komplekso slėpti jas uždaruose batuose. Labai rekomenduoju visiems apsilankyti CosmeticsM salone - ateisite šiek tiek bijodami, išeisite atsipalaidavę ir dėkingi.
Raimundas Grigaliūnas
Dovana žmonai: Padovanoję su sūnumis šią paslaugą žmonai, jos reakcija likome patenkinti.
Liana Davletšina
Cosmetics M studijoje pirmą kartą patyriau, kad pedikiūras gali būti išties maloni procedūra. Po jos kojos tampa lengvos, pėdos estetiškos, dailios ir visa tai vos per valandą! Kartą išbandžius šią naujos kartos procedūrą, į jokį kitą saloną nesinori kelti kojos!
Gulnara Galiachmetova
Po vasaros sode mano mamai itin reikėjo apsilankymo pas profesionalią pedikiūrininkę, padovanojau jai kuponą. Apsilankius ji pasidalino, kad neįsivaizdavo tokios kruopščios ir rūpestingos procedūros, iškarto užsirašė kitam kartui.
Lina Liutkutė
Subtilumas, elegancija, rūpestis ir gera nuotaika – tai patyriau Editos „pėdučių“ salone.
Mantas Bagdonas
Žmona: visiškai kitaip nei įprastai. Profesionaliai, moderniai, super maloniai ir labai kokybiškai. Nerealiai!
Simona Urbanavičiūtė
Profesionaliausia tokio pobūdžio paslauga, kokia teko naudotis. Specialistai puikiai identifikuoja problemas, pataria ir sprendžia jas.
Ramutė Meškelienė
Kėdėje jaučiausi labai patogiai. Procedūra atlikta kokybiškai, dailiai, specialistė maloni ir profesionali. Džiaugiausi rezultatu.
Romanas Teličėnas
Labai malonus aptarnavimas, gerti arbatą, kol tau atlieka pedikiūrą, buvo labai smagu. Gera pasitikėti profesionalais!!! Pamačius atliktus darbus „projektus“ :) (nagų atstatymą) likau nustebintas. Rekomenduoju visiems!!!
Ligita Vaitkutė
Kokybė, malonios emocijos, ramybės akimirkos. Kas gali būti geriau :) Ačiū
Jūratė Bartaškienė
Puikus ir šiltas aptarnavimas, profesionalus personalas, greitas efektas, moderniausi darbo įrankiai! Ir tai ne tik grožio, bet ir gydomosios procedūros tik „Cosmetics M“. Ačiū
Irmantas Sukackas
Žmonos reakcija po vizito Cosmetics M: Geriausia dovana iš vyro per visus bendro gyvenimo metus!!!
Aneta Burneikaitė
COSMETICS M priverčia pasijausti lyg rojuje. 100% kokybė. Itin paslaugus, profesionalus, bendraujantis personalas.