Profesionali

odos priežiūra

Visada esame pasiruošę suteikti Jums geriausią odos priežiūros pagalbą

Laimingų klientų atsiliepimai

4.9 (950 atsiliepimai)

1k+

GEHWOL

Šių gaminamų preparatų pagrindą sudaro natūralios, laiko patikrintos veikliosios medžiagos. Dėl tokio farmacinio požiūrio, GEHWOL prekinis ženklas yra labai populiarus visame pasaulyje. 1961m. pradėti gaminti profesionalams skirti veiksmingi kojų priežiūros preparatų linijos GEHWOL FUSSKRAFT (FUSSKRAFT išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „kojų jėga”) preparatai. Po kelių metų klientams buvo pasiūlyta preparatų linija GEHWOL med., kuri yra skirta įsisenėjusioms pėdų problemoms.

 

Nuo 1882 m. iki mūsų dienų visiems naudojantiems GEHWOL preparatus šis žodis reiškia nekintančią ir aukštą gaminių kokybę, patikimumą ir garantuotą rezultatą. O ar galėtų būti kitaip? Juk iš vokiečių kalbos žodis GEHWOL verčiamas taip: „Einu lengvai”!

 

Gehwol produkcija svyruoja nuo gydomųjų kremų, balzamų ir pėdų vonelių iki jų reikmenų. Gehwol asortimente rasite skirtingų priemonių, kurios padės palaikyti sveikų pėdų išvaizdą. Gehwol kosmetiką labai paprasta naudoti namuose savarankiškai. Klientų atsiliepimai apie Gehwol yra teigiami, kadangi kiekvienas atranda geriausią pėdų priežiūrą sau. Platus Gehwol produkcijos pasirinkimas užtikrina, kad kiekvienas klientas atras puikiai tinkantį pėdų priežiūros rinkinį pagal individualius poreikius.

 

„Kai oda kenčia, ją reikia ne tik gydyti, bet ir padėti jai gyvuoti pagal jos natūralią biologiją.“

 

Remdamasis šia vizija, prancūzų vaistininkas ir biologas Jean-Noël Thorel įkūrė NAOS – bendrovę, kurią įkvėpė gyvenimas, o veikti skatina širdis.

Mūsų produktų pagrindas – neįprastas, bet pagarbus požiūris, kuriuo NAOS vadovaujasi pastaruosius 40 metų: ekobiologija.​