Veido odos jauninimas

Deka Red Touch lazeris

DEKA RED TOUCH

Puikūs rezultatai pasiekiami diodinio lazerio šviesos technologijos pagalba. Toks stiprus lazerio energijos poveikis senėjimo požymius jau turinčiai odai suteikia stulbinančius ir iškart pastebimus rezultatus.

Lazerio šviesa prasiskverbia pro epidermį ir giliai odoje atlieka mikroterminį pažeidimą. Tuo tarpu viršutinis odos sluoksnis lieka nepažeistas. Tokia lazerio intervencija išprovokuoja odoje naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą, todėl stimuliuojama oda tampa ne tik lygi ir skaisti, bet ir sveikesnė bei atsparesnė aplinkos poveikiui.

 

PRIEŠ PROCEDŪRĄ

! Labai svarbu bent 4 savaites iki gydymo vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios saulės / soliariumo). Jeigu intensyvios saulės išvengti neįmanoma, būtinas kremas su SPF 50 apsauga (naudoti kas 3 val.).

Svarbu žinoti, jei naudojate antikoaguliantus (kraują skystinančius vaistus, pvz., „Orfariną“, „Aspiriną“), jų naudojimą reikia nutraukti likus bent 3 dienoms iki procedūros. Planuojamoje gydyti vietoje negali būti patologinių pakitimų (uždegimo, pūliavimo ir kt.).

 

PROCEDŪROS METU

Procedūrą atlieka kvalifikuoti specialistai, kurie užtikrina maksimalų komfortą. Jie parenka labiausiai tinkamus lazerio parametrus individualiai kiekvienai Jūsų problemai spręsti.

Lazerio generuotas aukšto intensyvumo šviesos spindulys yra nukreipiamas į gydomą zoną – prasiskverbia giliai į odą pro paviršinius jos sluoksnius bei sukelia atitinkamo stiprumo gydantį terminį efektą. Pažeistas melaninas (odos pigmentas) yra reabsorbuojamas limfinės sistemos, o specialios odos ląstelės yra stimuliuojamos, dėl to gaminamas naujas kolagenas.

Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinktos vietos, dydžio ir pasirinktų lazerio parametrų. Jos metu galite jausti lengvą vėsinimą, mikromasažą.

 

PO PROCEDŪROS

Labai svarbu vengti saulės spindulių ar intensyvios saulės (soliariumo) procedūros vietoje bent 4 savaites. Naudokite apsauginius kremus nuo saulės SPF 50, jei teks praleisti ilgesnį laiką lauke.

 

KIEK PROCEDŪRŲ REIKIA TROKŠTAMAM REZULATUI PASIEKTI?

Įprastai atliekamos 3-4 procedūros, kartais, jei pigmento, raukšlelių ar randų yra labai daug ir jis atsiradęs prieš ilgą laiko tarpą, atliekamos 4-5 procedūros. Keturių savaičių pertrauka tarp procedūrų yra būtina. Vėliau pagal poreikį atliekama palaikomoji procedūra kartą per metus.

Kainoraštis

PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMO KAINA

Impulso kaina
25 eur
10 cm X 10 cm
100 eur

AKNĖS RANDŲ ŠALINIMO KAINA

Viena sritis
59 eur
Visas veidas
150 eur

FOTOATJAUNINIMO KAINA

Viena sritis
59 eur
Visas veidas
150 eur
Kaklas + dekoltė
150 eur
Veidas + Kaklas + Dekoltė
260 eur

RAUKŠLIŲ MAŽINIMO KAINA

Viena sritis
59 eur
Visas veidas
150 eur
Kaklas + dekoltė
150 eur
Veidas + kaklas + dekoltė
260 eur

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra RED TOUCH diodo lazeris?

RED TOUCH diodo lazeris yra revoliucinis odos atjauninimo metodas. Tai neskausminga ir neinvazinė procedūra, nereikalaujanti ilgo gijimo periodo ir nesukelianti jokio šalutinio poveikio. Šis inovatyvus lazeris gali efektyviai pašalinti įvairias odos problemas, tokias kaip pigmentinės dėmės, aknės randai, raukšlės, bei atlikti odos fotoatjauninimą.

RED TOUCH diodo lazerio veikimo principas pagrįstas šviesos energijos panaudojimu. Lazerio spindulys prasiskverbia giliai į odą, aplenkdamas paviršinius sluoksnius, ir sukelia mikroterminį pažeidimą. Tai stimuliuoja odą gaminti naujus kolageno ir elastino skaidulus, dėl ko oda tampa lygesnė, skaistesnė, sveikesnė ir atsparesnė aplinkos poveikiui. Be to, procedūra stiprina kraujagysles, sutraukia poras ir stangrina odą.

Per kiek laiko oda sugyja po procedūros RED TOUCH lazeriu?

RED TOUCH diodo lazerio procedūra yra unikali tuo, kad po jos nereikalingas joks gijimo periodas. Tai neinvazinė procedūra, nesukelianti jokio šalutinio poveikio ar žalos odos paviršiui.

Po RED TOUCH lazerio procedūros galima iškart gyventi įprastą gyvenimą.Tai yra didžiulis šio metodo privalumas, ypač tinkantis užimtoms moterims, kurios neturi laiko ilgam gijimo procesui.

Po procedūros reikėtų vengti saulės spindulių ar intensyvios saulės (soliariumo) poveikio ant gydytos odos srities bent 4 savaites. Rekomenduojama naudoti apsauginius kremus nuo saulės su SPF 50, jei tenka praleisti ilgesnį laiką lauke. Tai padės išvengti nepageidaujamo pigmentacijos atsiradimo ir užtikrins geriausius procedūros rezultatus.

Ar RED TOUCH lazerio procedūra yra veiksminga?

Taip, RED TOUCH diodo lazerio procedūra yra itin veiksminga odos atjauninimo ir įvairių odos problemų sprendimo metodika. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad šis revoliucinis lazeris gali ženkliai pagerinti odos būklę ir sumažinti daugybę odos defektų.

RED TOUCH lazerio veiksmingumas pasireiškia jo gebėjimu stimuliuoti naujo kolageno ir elastino skaidulų gamybą odoje. Būtent kolagenas ir elastinas yra pagrindiniai komponentai, užtikrinantys odos stangrumą, elastingumą ir jaunatviškumą. Laikui bėgant, natūrali šių skaidulų gamyba lėtėja, todėl atsiranda raukšlės, oda tampa suglebusi ir nelygi. RED TOUCH lazeris suaktyvina fibroblastus – ląsteles, atsakingas už kolageno ir elastino sintezę, taip skatindamas odos atsinaujinimą iš vidaus.

Kokio amžiaus pacientams geriausia atlikti lazerinį odos atjauninimą?

Lazerinis odos atjauninimas RED TOUCH diodo lazeriu yra tinkamas įvairaus amžiaus pacientams, tačiau geriausių rezultatų galima pasiekti, pradėjus procedūras nuo 25-30 metų amžiaus. Būtent šiuo laikotarpiu natūralūs senėjimo procesai pradeda pasireikšti odos pokyčiais – atsiranda smulkių raukšlelių, oda praranda skaistumą ir tamprumą.

Pradėjus lazerinį odos atjauninimą ankstyvo senėjimo stadijoje, galima ne tik efektyviai koreguoti jau atsiradusias problemas, bet ir užkirsti kelią gilesnių raukšlių bei ryškesnių odos defektų formavimuisi ateityje. Reguliarios palaikomosios procedūros padės ilgiau išsaugoti jaunatvišką ir sveiką odos išvaizdą.

Kada pamatysiu rezultatus po RED TOUCH lazerio procedūros?

Rezultatai po RED TOUCH lazerio procedūros pasireiškia palaipsniui ir gali skirtis priklausomai nuo individualių odos savybių bei gydymo plano. Dažniausiai pirmieji pokyčiai pastebimi jau po pirmos procedūros – oda tampa skaistesnė, lygesnė, susiaurėja poros.

Ženklūs rezultatai, tokie kaip raukšlių sumažėjimas, odos stangrumo padidėjimas ar pigmentinių dėmių išnykimas, pasireiškia po 3-4 procedūrų kurso. Tai yra dėl to, jog RED TOUCH lazeris skatina naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą odoje, o šis procesas vyksta palaipsniui ir tęsiasi dar keletą mėnesių po paskutinės procedūros.

Atsiliepimai

Ona Milkintaitė
Džiaugiuosi, kad Vilniuje atsirado profesionalai, gydantys sergančias pėdas, išvaduojantys nuo komplekso slėpti jas uždaruose batuose. Labai rekomenduoju visiems apsilankyti CosmeticsM salone - ateisite šiek tiek bijodami, išeisite atsipalaidavę ir dėkingi.
Raimundas Grigaliūnas
Dovana žmonai: Padovanoję su sūnumis šią paslaugą žmonai, jos reakcija likome patenkinti.
Liana Davletšina
Cosmetics M studijoje pirmą kartą patyriau, kad pedikiūras gali būti išties maloni procedūra. Po jos kojos tampa lengvos, pėdos estetiškos, dailios ir visa tai vos per valandą! Kartą išbandžius šią naujos kartos procedūrą, į jokį kitą saloną nesinori kelti kojos!
Gulnara Galiachmetova
Po vasaros sode mano mamai itin reikėjo apsilankymo pas profesionalią pedikiūrininkę, padovanojau jai kuponą. Apsilankius ji pasidalino, kad neįsivaizdavo tokios kruopščios ir rūpestingos procedūros, iškarto užsirašė kitam kartui.
Lina Liutkutė
Subtilumas, elegancija, rūpestis ir gera nuotaika – tai patyriau Editos „pėdučių“ salone.
Mantas Bagdonas
Žmona: visiškai kitaip nei įprastai. Profesionaliai, moderniai, super maloniai ir labai kokybiškai. Nerealiai!
Simona Urbanavičiūtė
Profesionaliausia tokio pobūdžio paslauga, kokia teko naudotis. Specialistai puikiai identifikuoja problemas, pataria ir sprendžia jas.
Ramutė Meškelienė
Kėdėje jaučiausi labai patogiai. Procedūra atlikta kokybiškai, dailiai, specialistė maloni ir profesionali. Džiaugiausi rezultatu.
Romanas Teličėnas
Labai malonus aptarnavimas, gerti arbatą, kol tau atlieka pedikiūrą, buvo labai smagu. Gera pasitikėti profesionalais!!! Pamačius atliktus darbus „projektus“ :) (nagų atstatymą) likau nustebintas. Rekomenduoju visiems!!!
Ligita Vaitkutė
Kokybė, malonios emocijos, ramybės akimirkos. Kas gali būti geriau :) Ačiū
Jūratė Bartaškienė
Puikus ir šiltas aptarnavimas, profesionalus personalas, greitas efektas, moderniausi darbo įrankiai! Ir tai ne tik grožio, bet ir gydomosios procedūros tik „Cosmetics M“. Ačiū
Irmantas Sukackas
Žmonos reakcija po vizito Cosmetics M: Geriausia dovana iš vyro per visus bendro gyvenimo metus!!!
Aneta Burneikaitė
COSMETICS M priverčia pasijausti lyg rojuje. 100% kokybė. Itin paslaugus, profesionalus, bendraujantis personalas.