Probleminių pėdų higieninis pedikiūras

Apie paslaugą

„Cosmetics M.“ grožio namuose padedame spręsti pėdų ir nagų problemas, atsirandančias dėl:

  • odos ligų, endokrininių ligų, gastrito, susirgimų grybeliu;
  • viršsvorio, vitaminų trūkumo, nekokybiško maisto, alkoholio, didelio krūvio kojoms;
  • nepatogios, nenatūralios avalynės, sintetinių kojinių ir puskojinių, netaisyklingai nešiojamos avalynės;
  • higienos klaidų, netaisyklingo nagų kirpimo.

 

Neturintiems nagų grybelio ar nesergantiems cukriniu diabetu (kuris padidina tikimybę atsirasti grybeliui), rekomenduojama probleminių pėdų priežiūros higieninį–medicininį kojų pedikiūrą atlikti bent du kartus per metus. Tiems, ką dažnai vargina pėdų nuospaudos, kulnai linkę trūkinėti, o nagai įauga, rekomenduojama pedikiūro procedūrą atlikti bent kartą per mėnesį.

 

Mūsų specialistai padės ne tik išsiaiškinti, kokio pobūdžio problemos kankina jūsų pėdas, bet ir profesionaliai padės jas išspręsti.

 

Atlikdami pedikiūrą, naudojame sausą technologiją ir įrangą. Pedikiūro metu kojos ne mirkomos, o tik nuplaunamos vonelėje su druskomis. Ilgas pėdų mirkymas labai suminkština odą, todėl šveitimo metu neretai pažeidžiamas epidermio sluoksnis. Į tai organizmas sureaguoja gynybiškai, todėl per trumpą laiką užauga dar daugiau odos ląstelių. Sausos procedūros metu pašalinama tik tiek odos, kiek reikia, todėl pėdos ilgiau išlieka dailios.

 

Naudojame modernią „Gerlah Technik“ įrangą. Tai labai mažos vibracijos prietaisai, saugantys jūsų sąnarius ir dirbantys be jokio triukšmo. Dirbame su kokybiškais rankų darbo įrankiais, kurie užsakomi iš garsiausių Vokietijos gamintojų.

Kainoraštis

PEDIKIŪRO KAINA

Klasikinis pedikiūras
38 eur
Probleminių pėdų higieninis pedikiūras
nuo 45-55 eur
Greitas pedikiūras (Nagų forma + Odelių tvarkymas)
22 eur
+ Lakavimas "VINYLUX" laku
7 eur
+ Lakavimas ilgalaikiu CND "SHELLAC" laku
17 eur
+ Lakavimas ilgalaikiu "SHELLAC" laku "prancūziškai"
21 eur
Greitas pedikiūras (Padų raginio sluoksnio pašalinimas)
22 eur
Nuospaudų pašalinimas
nuo 12-20 eur
Nagų karpymas
nuo 10-15 eur
Pėdos nago modeliavimas / priauginimas - geliu / akrilu, kaina vieno nago
6-10 eur
Parafino terapija kojoms
10 eur

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokias problemas gali padėti išspręsti profesionalus probleminių pėdų pedikiūras?

Dažniausiai pasitaikančios problemos yra susijusios su odos ligomis, endokrininėmis ligomis, grybelinėmis infekcijomis, netinkama kojų priežiūra ar nepatogios avalynės nešiojimu.
Kvalifikuoti „Cosmetics M.” grožio namų specialistai gali padėti pašalinti suragėjusią odą, suminkštinti kulnus, gydyti įaugusius nagus ir spręsti kitas odos problemas. Jie taip pat gali suteikti vertingų patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti pėdas, kad išvengtumėte šių problemų ateityje.
Pedikiūro procedūros metu naudojama moderni „Gerlach Technik” įranga, užtikrinanti saugų ir efektyvų probleminių pėdų gydymą. Taikoma sausa technologija, pašalinant tik reikiamą odos kiekį, todėl pėdos ilgiau išlieka sveikos ir gražios.

Ar galima pasidaryti pedikiūrą su pažeistais kojų nagais?

Rekomenduojama nesilankyti pedikiūro procedūrose, jei turite pažeistus kojų nagus, pavyzdžiui, sergant nagų grybeliu ar cukriniu diabetu. Šios ligos padidina riziką tolesniam infekcijos plitimui ir komplikacijų atsiradimui.
Tiems, kurie neserga nagų grybeliu ar cukriniu diabetu, patariama atlikti probleminių pėdų priežiūros higieninį-medicininį pedikiūrą bent du kartus per metus. Jei dažnai vargina pėdų nuospaudos, kulnų trūkinėjimas ar įaugantys nagai, rekomenduojama pedikiūrą atlikti kas mėnesį.
Prieš užsiregistruojant pedikiūro procedūrai, svarbu pasikonsultuoti su specialistais, kurie padės nustatyti problemos pobūdį ir parenka tinkamiausią gydymo būdą. „Cosmetics M.” grožio namuose naudojama moderni „Gerlach Technik” įranga, užtikrinanti saugų ir efektyvų probleminių pėdų gydymą. Procedūros metu taikoma sausa technologija, pašalinant tik reikiamą odos kiekį, todėl pėdos ilgiau išlieka sveikos ir gražios.

Kaip dažnai rekomenduojama darytis probleminių pėdų pedikiūrą?

Probleminių pėdų pedikiūro dažnumas priklauso nuo individualios situacijos ir pėdų būklės. Asmenims, kurie neserga nagų grybeliu ar cukriniu diabetu, rekomenduojama atlikti probleminių pėdų higieninį-medicininį pedikiūrą bent du kartus per metus. Tai padės išvengti rimtesnių pėdų problemų atsiradimo ir palaikyti gerą pėdų sveikatą.

Jei susiduriate su dažnai pasikartojančiomis pėdų problemomis, tokiomis kaip nuospaudos, kulnų trūkinėjimas ar įaugantys nagai, patariama apsilankyti pas specialistus dažniau – bent kartą per mėnesį. Reguliari priežiūra padės sumažinti diskomfortą ir užkirsti kelią komplikacijoms.

Atnaujinta 2024-04-23

Atsiliepimai

Ona Milkintaitė
Džiaugiuosi, kad Vilniuje atsirado profesionalai, gydantys sergančias pėdas, išvaduojantys nuo komplekso slėpti jas uždaruose batuose. Labai rekomenduoju visiems apsilankyti CosmeticsM salone - ateisite šiek tiek bijodami, išeisite atsipalaidavę ir dėkingi.
Raimundas Grigaliūnas
Dovana žmonai: Padovanoję su sūnumis šią paslaugą žmonai, jos reakcija likome patenkinti.
Liana Davletšina
Cosmetics M studijoje pirmą kartą patyriau, kad pedikiūras gali būti išties maloni procedūra. Po jos kojos tampa lengvos, pėdos estetiškos, dailios ir visa tai vos per valandą! Kartą išbandžius šią naujos kartos procedūrą, į jokį kitą saloną nesinori kelti kojos!
Gulnara Galiachmetova
Po vasaros sode mano mamai itin reikėjo apsilankymo pas profesionalią pedikiūrininkę, padovanojau jai kuponą. Apsilankius ji pasidalino, kad neįsivaizdavo tokios kruopščios ir rūpestingos procedūros, iškarto užsirašė kitam kartui.
Lina Liutkutė
Subtilumas, elegancija, rūpestis ir gera nuotaika – tai patyriau Editos „pėdučių“ salone.
Mantas Bagdonas
Žmona: visiškai kitaip nei įprastai. Profesionaliai, moderniai, super maloniai ir labai kokybiškai. Nerealiai!
Simona Urbanavičiūtė
Profesionaliausia tokio pobūdžio paslauga, kokia teko naudotis. Specialistai puikiai identifikuoja problemas, pataria ir sprendžia jas.
Ramutė Meškelienė
Kėdėje jaučiausi labai patogiai. Procedūra atlikta kokybiškai, dailiai, specialistė maloni ir profesionali. Džiaugiausi rezultatu.
Romanas Teličėnas
Labai malonus aptarnavimas, gerti arbatą, kol tau atlieka pedikiūrą, buvo labai smagu. Gera pasitikėti profesionalais!!! Pamačius atliktus darbus „projektus“ :) (nagų atstatymą) likau nustebintas. Rekomenduoju visiems!!!
Ligita Vaitkutė
Kokybė, malonios emocijos, ramybės akimirkos. Kas gali būti geriau :) Ačiū
Jūratė Bartaškienė
Puikus ir šiltas aptarnavimas, profesionalus personalas, greitas efektas, moderniausi darbo įrankiai! Ir tai ne tik grožio, bet ir gydomosios procedūros tik „Cosmetics M“. Ačiū
Irmantas Sukackas
Žmonos reakcija po vizito Cosmetics M: Geriausia dovana iš vyro per visus bendro gyvenimo metus!!!
Aneta Burneikaitė
COSMETICS M priverčia pasijausti lyg rojuje. 100% kokybė. Itin paslaugus, profesionalus, bendraujantis personalas.