Ilgalaikis plaukelių šalinimas

Deka Motus AX lazeris

Kainoraštis

PLAUKELIŲ ŠALINIMO MOTUS AX LAZERIU KAINA

Antakiai / žandenos
22 eur
Viršutinė lūpa
22 eur
Smakras
31 eur
Viršutinė lūpa + Smakras
48 eur
Visas veidas + Kaklas
63 eur
Sprandas
43 eur
Krūtinė (spenelių zona)
27 eur
Krūtinė vyrams
62 eur
Pečių juosta
63 eur
Pažastys (abi)
48 eur
Rankų plaštakos + pirštai
27 eur
Dilbiai / žąstai
37 eur
Rankos pilnai
73 eur
Pilvo vidurinė dalis
27 eur
Nugaros vidurinė dalis
43 eur
Pilvas
63 eur
Nugara vyrams
72 eur
Bikini klasikinis (tik šonai)
48 eur
Bikini pilnas (pilna zona iš priekio)
58 eur
Bikini braziliškas (pilna zona iš priekio + tarp sėdmenų)
68 eur
Sėdmenys
48 eur
Šlaunys (abi)
72 eur
Blauzdos + Keliai
88 eur
Pilnai kojos (blauzdos / šlaunys / keliai / pėdos / pirštai)
164 eur
Blauzdos + Keliai + Pėdos + Pirštai
124 eur
COMBO - Blauzdos ir Keliai + Bikini + Pažastys
184 eur
COMBO - Pilnai kojos + Bikini + Pažastys
233 eur

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek procedūrų reikės, kad atsikratyčiau plaukų visam laikui?

Priklausomai nuo plauko storio, tankio ir vietos, kurioje šalinami plaukai, reikės 3 – 6 procedūrų. Jas rekomenduojama atlikti 4 – 5 savaičių intervalais. Šiek tiek plaukelių gali ataugti ir vėliau, tačiau užteks vos vienos procedūros per metus, kad plaukeliai nepasirodytų.

Ar plaukų šalinimas lazeriu yra saugus?

Taip, plaukus pašaliname saugiai ir be skausmo. Procedūrą atlieka kvalifikuoti specialistai, o lazeris yra pripažintas visame pasaulyje ir patikrintas moksliniais tyrimais.

Kaip veikia plaukų šalinimas lazeriu?

Lazeris plaukus pašalina sunaikindamas plauko folikulą. Plaukas turi tris augimo stadijas: augimo, nykimo ir ramybės. Plaukų šalinimas lazeriu yra atliekamas pirmoje stadijoje. Šviesos impulsai yra skleidžiami į pasirinktą vietą, o juos sugeria plaukuose esantis melaninas. Taip plauko folikulas yra pažeidžiamas ankstyvoje augimo stadijoje.

Ar lazerinė depiliacija skausminga?

Aleksandrito Deka Motus AX lazeris užtikrina neskausmingą ir komfortišką plaukų šalinimo procedūrą. Įtalų kompanijos „Deka” sukurtas Aleksandrito lazeris naudoja pažangią Moveo technologiją, kuri leidžia sunaikinti plauko folikulą be skausmo ar kitų nemalonių pojūčių. Lazeris veikia skleidžiant mažesnio galingumo šviesos impulsus, kurie saugiai pašalina plaukelius nesukeliant deginimo jausmo ar odos spalvos pakitimų.

Procedūros metu pacientas gali jausti tik lengvą šilumos pojūtį. Kvalifikuoti specialistai, atlikdami depiliaciją, parenka individualiuosius lazerio parametrus, atsižvelgdami į kliento odos tipą ir plaukų savybes. Tai užtikrina maksimalų komfortą procedūros metu. Aleksandrito lazeris yra pripažintas visame pasaulyje ir patvirtintas moksliniais tyrimais kaip saugus bei efektyvus plaukų šalinimo metodas be skausmo ar šalutinių poveikių. Todėl galite būti ramūs – lazerinė depiliacija su šiuo moderniu prietaisu bus maloni patirtis siekiant ilgalaikio glotnios odos rezultato.

Ar ilgalaikis rezultatas priklauso nuo lazerio galingumo?

Ilgalaikis plaukų šalinimo rezultatas priklauso ne tik nuo lazerio galingumo, bet ir nuo jo tipo bei naudojamos technologijos. Aleksandrito Deka Motus AX lazeris pasižymi modernia Moveo technologija, kuri užtikrina puikų rezultatą be skausmo ar šalutinio poveikio. Šis Aleksandrito lazeris skleidžia mažesnio galingumo impulsus, tačiau jie yra pakankamai efektyvūs sunaikinti plauko folikulą jo augimo stadijoje.

Lazerio efektyvumas priklauso nuo gebėjimo tikslingai paveikti plauko folikulą, o ne nuo didelio galingumo. Aleksandrito Deka Motus AX lazeris pasižymi 755 nm bangos ilgiu, kuris yra optimalus melanino sugėrimui plaukuose, todėl procedūra yra veiksminga ir ilgalaikė. Klinikiniai tyrimai patvirtino, kad šis lazeris užtikrina ilgalaikį rezultatą po 3-6 procedūrų, nepriklausomai nuo odos ar plaukų spalvos.

Ar turėčiau nusiskusti prieš atliekant procedūrą aleksandrito lazeriu?

Prieš atliekant lazerinės depiliacijos procedūrą su Deka Motus AX Aleksandrito lazeriu, rekomenduojama nusiskusti plaukus. Tai leidžia lazeriui efektyviau pasiekti plauko folikulą ir užtikrinti geriausius rezultatus. Nusiskutimas turėtų būti atliktas likus maždaug 24 valandoms iki procedūros, kad oda spėtų nurimti ir sumažėtų sudirginimo rizika.

Svarbu pažymėti, kad nereikėtų plaukų šalinti kitais būdais, tokiais kaip vaškas, elektroepiliacija ar pincetu. Šie metodai gali pašalinti plauką su šaknimis, o lazeris veikia būtent per plauko folikulą. Jei plaukas bus pašalintas su šaknimis, lazerio efektyvumas gali sumažėti.

Prieš procedūrą reikėtų vengti saulės ar soliariume įgytų įdegių. Įdegusi oda yra jautresnė lazerio poveikiui. Jei oda yra įdegusi, rekomenduojama palaukti, kol įdegis išnyks, ir tik tada atlikti lazerinės depiliacijos procedūrą.

Ar plaukelių šalinimas Aleksandrito Motus lazerių yra ilgalaikė procedūra?

Deka Motus AX Aleksandrito lazeris yra vienas moderniausių ir efektyviausių sprendimų ilgalaikiam plaukų šalinimui. Ši procedūra pasižymi ilgalaikiais rezultatais, kurie išlieka net kelerius metus po procedūrų kurso pabaigos. Po 3-6 procedūrų su Deka Motus AX lazeriu, pacientai gali džiaugtis ilgalaikiu plaukų sumažėjimu iki 80-90%.

Atnaujinta 2024-04-22

Atsiliepimai

Ona Milkintaitė
Džiaugiuosi, kad Vilniuje atsirado profesionalai, gydantys sergančias pėdas, išvaduojantys nuo komplekso slėpti jas uždaruose batuose. Labai rekomenduoju visiems apsilankyti CosmeticsM salone - ateisite šiek tiek bijodami, išeisite atsipalaidavę ir dėkingi.
Raimundas Grigaliūnas
Dovana žmonai: Padovanoję su sūnumis šią paslaugą žmonai, jos reakcija likome patenkinti.
Liana Davletšina
Cosmetics M studijoje pirmą kartą patyriau, kad pedikiūras gali būti išties maloni procedūra. Po jos kojos tampa lengvos, pėdos estetiškos, dailios ir visa tai vos per valandą! Kartą išbandžius šią naujos kartos procedūrą, į jokį kitą saloną nesinori kelti kojos!
Gulnara Galiachmetova
Po vasaros sode mano mamai itin reikėjo apsilankymo pas profesionalią pedikiūrininkę, padovanojau jai kuponą. Apsilankius ji pasidalino, kad neįsivaizdavo tokios kruopščios ir rūpestingos procedūros, iškarto užsirašė kitam kartui.
Lina Liutkutė
Subtilumas, elegancija, rūpestis ir gera nuotaika – tai patyriau Editos „pėdučių“ salone.
Mantas Bagdonas
Žmona: visiškai kitaip nei įprastai. Profesionaliai, moderniai, super maloniai ir labai kokybiškai. Nerealiai!
Simona Urbanavičiūtė
Profesionaliausia tokio pobūdžio paslauga, kokia teko naudotis. Specialistai puikiai identifikuoja problemas, pataria ir sprendžia jas.
Ramutė Meškelienė
Kėdėje jaučiausi labai patogiai. Procedūra atlikta kokybiškai, dailiai, specialistė maloni ir profesionali. Džiaugiausi rezultatu.
Romanas Teličėnas
Labai malonus aptarnavimas, gerti arbatą, kol tau atlieka pedikiūrą, buvo labai smagu. Gera pasitikėti profesionalais!!! Pamačius atliktus darbus „projektus“ :) (nagų atstatymą) likau nustebintas. Rekomenduoju visiems!!!
Ligita Vaitkutė
Kokybė, malonios emocijos, ramybės akimirkos. Kas gali būti geriau :) Ačiū
Jūratė Bartaškienė
Puikus ir šiltas aptarnavimas, profesionalus personalas, greitas efektas, moderniausi darbo įrankiai! Ir tai ne tik grožio, bet ir gydomosios procedūros tik „Cosmetics M“. Ačiū
Irmantas Sukackas
Žmonos reakcija po vizito Cosmetics M: Geriausia dovana iš vyro per visus bendro gyvenimo metus!!!
Aneta Burneikaitė
COSMETICS M priverčia pasijausti lyg rojuje. 100% kokybė. Itin paslaugus, profesionalus, bendraujantis personalas.