Grožio namai „Cosmetics M“ sudrebino grožio industriją įsigydami ir pirmieji Lietuvoje pristatydami visiškai neskausmingą odos atjauninimo būdą. Tai tikra revoliucija grožio srityje!

Pamirškite skausmingas jauninimo procedūras, po kurių kelias dienas niekam negalite pasirodyti. Pirmasis Lietuvoje neskausmingas odos atjauninimo metodas – tai DEKA RED TOUCH diodo lazeriu. Tai neinvazinė procedūra, nenaudojami jokie nuskausminamieji. Jokio ilgo gijimo. Greitas efektas.

Inovatyvaus lazerio pagalba galima pašalinti pigmentines dėmes, randelius, raukšles. Šis odos atjauninimas lazeriu taip pat stiprina kraujagysles, sutraukia poras, stangrina odą. Tobulesnė lazerio technologija yra komfortiška – jokio skausmo, jaučiamas tik lengvas vėsinimas.

Diodo lazeriu atliekama veido atjauninimo procedūra yra neinvazinė, neturi jokio gijimo proceso, todėl skirtingai nei po grožio injekcijų ar frakcinių procedūrų galima darytis makiažą ir nevaržomai eiti į darbą, pasimatymą ar šventę. Procedūra atliekama labai greitai.

Puikūs rezultatai pasiekiami diodinio lazerio šviesos technologijos pagalba. Toks stiprus lazerio energijos poveikis senėjimo požymius jau turinčiai odai suteikia stulbinančius ir iškart pastebimus rezultatus.

Lazerio šviesa prasiskverbia pro epidermį ir giliai odoje atlieka mikroterminį pažeidimą. Tuo tarpu viršutinis odos sluoksnis lieka nepažeistas. Tokia lazerio intervencija išprovokuoja odoje naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą, todėl stimuliuojama oda tampa ne tik lygi ir skaisti, bet ir sveikesnė bei atsparesnė aplinkos poveikiui.

Procedūrą atlieka kvalifikuoti specialistai, kurie užtikrina maksimalų komfortą. Jie parenka labiausiai tinkamus lazerio parametrus individualiai, kiekvienai Jūsų problemai spręsti.

Lazerio generuotas aukšto intensyvumo šviesos spindulys yra nukreipiamas į gydomą zoną – prasiskverbia giliai į odą pro paviršinius jos sluoksnius bei sukelia atitinkamo stiprumo gydantį terminį efektą. Pažeistas melaninas (odos pigmentas) yra reabsorbuojamas limfinės sistemos, o specialios odos ląstelės yra stimuliuojamos, dėl to gaminamas naujas kolagenas.

Įprastai atliekamos 1-3 procedūros, kartais, jei pigmento, raukšlelių ar randų yra labai daug ir jis atsiradęs prieš ilgą laiko tarpą, atliekamos 3 procedūros. Keturių savaičių pertrauka tarp procedūrų yra būtina. Vėliau, pagal poreikį, atliekama palaikomoji procedūra kartą per metus.

Ką būtina žinoti prieš procedūrą?

Labai svarbu bent 4 savaites iki gydymo vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios saulės / soliariumo). Jeigu intensyvios saulės išvengti neįmanoma, būtinas kremas su SPF 50 apsauga (naudoti kas 3val. pakartotinai būtina).

Comments are closed.